Menu

En çok okunan 10 blog sitesi

Refika’nın Mutfağı 

Türk mutfağının lezzetlerini içinde barındıran ve en tarz bloğa sahip sesliyemek.com sitesi, yemek kültürümüzü profesyonel bir şekilde yansıtmaktadır. Değişik tarifleri ve her damak zevkine hitap eden tatlıları ile iştahımızı açtığı kadar, göz zevkimizi de doyurmaktadır. Sesliyemek.com, birbirinden ilginç yemek tariflerini ziyaretçileri ile buluşturmaktadır. Sitede yer alan tüm tarifler, Türk mutfağının yanında, başka medeniyetlere ait yemek türlerini de içinde barındırmaktadır. Hamarat ellerin daha hızlı çalışmasını sağlayan bu site, en tarz blokların yer aldığı özel bir tasarım ile daha da ilgi çekici olmayı başarmıştır. Ayrıca, yine bu site sayesinde en nezih restoranlara ulaşabilir ve konumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir birinden ilginç içecek tariflerinin yer aldığı bu sitede, en tarz blog yazılarını ulaşabilir ve tüm sorularınızı cevaplayabilirsiniz. Dünya üzerinde yer alan en kaliteli restoranlar ve en meşhur tariflere yer veren sesliyemek.com sitesinin içeriği, tatlı çeşitleri ile de zenginleştirilmiştir. Dünyanın değişik bölgelerinin yemek kültürler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçiler yemeksitesi.com sitesini tercih edebilirler.

https://www.cocukludunya.com

Bir bayanın günlük yaşamında önem verdiği tüm konuları ele alan cocukludunya.com sitesi, zengin içerikleri ve konu başlıkları ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaya devam etmektedir. Sitenin genel amacı, bayanların yaşam tarzını şekillendirmek ve en tarz bloglarda yer alan pratik bilgiler ile gündelik yaşamın ipuçlarını ziyaretçileri ile buluşturmaktır. Makyaj sırları, alışveriş merkezleri ve anne-bebek ilişkisi gibi konular hakkında bilgi veren cocukludunya.com sitesi, en tarz blog yazıları ile de zengin bir temaya sahiptir. Bayanların tüm sorularının cevabını bulabilecekleri bu platform, sürekli güncellenmektedir. Özellikle dekorasyon gibi konuların yer aldığı cocukludunya.com sitesinde gezinmek oldukça eğlencelidir. Sebebi ise, site birbirinden ilginç olan en tarz bloglar sayesinde kullanıcılara yeni bir bakış açısı kazandırmasıdır. Ziyaretçiler tarafından merakla takip edilen cocukludunya.com sitesi, değişik önerilerin ve fikirlerin buluşma noktası haline gelmiştir. Tasarımı ile bir hayli dikkat çekmekte olan site, kişisel yorumların bu derece profesyonel olarak paylaşılması nedeni ile kısa sürede birçok kullanıcının takibine girmiştir. Farklı tasarımların, gündelik yaşamın sırları ve ilginç konuların doğal bir şekilde anlatıldığı cocukludunya.com sitesinde en tarz blog yazıları ile de zengin bir bilgi yelpazesine sahiptir.

 http://tasarimcininevi.com

Ömrümüzün bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizin tasarımı hemen hemen önemsediğimiz konu başlıklarından bir tanesidir. Bu amaç ile kurulmuş, tasarimcininevi.com, renkli fikirleri ve objektif düşünceleri içinde barındıran en tarz blog sitesidir. Kış ve ay aylarına özel perde modelleri, yatak odası ve çocuk odası tasarımı gibi yaşam alanlarımızı daha da özel kılacak fikirleri içinde barındıran tasarimcininevi.com, zengin içeriği ile hayatımıza güzel dokunuşlarda bulunmaktadır. İnce ayrıntılar ile düşünülmüş farklı tasarımları ile ziyaretçilerinin günlük yaşantısına renk katan tasarimcininevi.com, son günlerde özellikle de tasarım platformları arasında en tarz blog sitesi olmayı başarmıştır. Ayrıca sitede yer alan bilgiler sayesinde kendi tasarımlarınızı yapabilir ve yaşam alanızı daha da güzelleştirebilirsiniz. En tarz blog yazılarının yer aldığı bu sitede, tasarıma ve dekorasyona olan bakış açınız farklı bir anlam kazanacaktır. Sadece ufak figürler ile yapacağınız farklı tasarımlar, evinize olduğu gibi, size de renk katacaktır. Farklı kitlelerin yaşam alanları hakkında bilgi bulabileceğiniz tasarimcininevi.com sitesi, değişik coğrafyaların doğal güzelliklerini de tanımanızı sağlamaktadır. Özellikle yaşam kültürlerini yansıtan tasarımları, ziyaretçileri ile paylaşmanın yanında, en tarz blog yazılarında gezi maceralarına da yer vermektedir. Ülkemizin gezilebilecek en güzel yerlerini bir tıkla öğrenmek istiyorsanız, tasarimcininevi.com tam da size hitap etmektedir.

http://mutfakvetatlar.blogspot.com.tr

Birbirinden ilginç yemek tariflerinin yer aldığı Mutfakcetatlar.blogspot.com.tr, sitesi sayesinde damak zevkiniz farklı lezzetler ile buluşacak. Yemek yapmayı ve başka tarifler öğrenmeyi seven ziyaretçiler için hazırlanmış olan bu site, en ilginç sosyal blogyazılarını da içinde barındırmaktadır. Birbirinden farklı içerikleri ile sizlere bilgi veren Mutfakcetatlar.blogspot.com.tr sitesi, dünyaca ünlü restoranlar hakkında da bilgi alabileceğiniz geniş bir bölüme yer ayırmıştır. Farklı medeniyetlere ait yemek kültürlerinin bir araya getirildiği bu site, lezzet konusunda her şeye yer verilmiştir. Özellikle bayanların olmazsa olmazı olan kek ve kurabiye tarifleri, sitenin en çok okunan en sosyal bloglar arasındadır. Genel kültürlünüzün artacağı ve mutfağınızda farklı tarifler ile yeni eserlerinizi sergilemenizi sağlayan, Mutfakcetatlar.blogspot.com.tr yemek dünyasına ait olan birçok konuyu kapsamaktadır. Tatlı tarifleri, pasta tarifleri ve içecek tarifleri gibi başlıkları en ince detayına kadar ele alan en sosyal blog yazıları ile siz değerli ziyaretçileri, tarifleri gibi tatlı olan görsel tasarımı ile karşılamaktadır.

http://blogcuanne.com/

Bir baba ile bir kızın tüm maceralarını ele alan ve en sosyal blog siteleri arasında gösterilen, blogcuanne.com hamilelik döneminden başlayıp baba oluşunun tüm güzel yanlarını anlatmaktadır. Babalık duygusunun kaleme alındığı bu sitede, aile yaşamı hakkında da bilgiler verilmektedir. En sosyal blog sitesi olan blogcuanne.com, bebeğinizi nasıl yetiştirmeniz hakkında önemli ipuçları vermekte ve hamilelik sürecinde karşılaşacağınız zorlukları ziyaretçilerine anlatmaktadır. Bir babanın kızı ile yaşayabileceği ilginç maceraları dile getiren bu site, aile yaşantımızda kullanabileceğimiz eğitici fikirleri de, bizlere en güzel şekilde yansıtmaktadır. Kızının doğuşunu dört gözle beklediği bir babanın yaşam tarzı, bizlere örnek olarak sunulmaktadır. Her yaş aralığındaki ziyaretçilerin rahat bir şekilde bilgi alabilecekleri blogcuanne.com, en sosyal blog sitesidir. Ayrıca sosyal yaşantınızı tasarlayabileceğiniz yazılar, farklı ülkelerde görmeniz geren yerler ve uçak seyahatlerinde dikkat etmeniz gereken konularda güzel bir dille anlatılmıştır. Bu site sayesinde, değişik konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olabilir ve gündelik yaşamınızı renklendirebilirsiniz. Baba ve bebek arasında yaşanan tüm anılar, bebeğiniz ile yapmanız gerekeler ve oynamanız gereken oyunlar gibi konu başlıkları blogcuanne.com sitesinde mevcuttur. Sizde bir baba olarak bebeğiniz ile farklı anılar yaşamak istiyor ve onunla neler yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, en sosyal blog olan blogcuanne.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 http://ondagordum.com

Birbirinden değişik konuların ele alındığı ondagördüm.com sitesinde, sizlerin bilgi yönünden zenginleşmeniz ve genel kültürünüzü arttırmanız için tasarlanmıştır. Film kültürünüzü çok farklı yerlere götürecek olan en sosyal blog sitesi ondagördüm.com sitesi, aklına gelebilecek farklı filmler hakkında bilgi vermektedir. Eşinize veya sevgilinize hediye alırken kesinlik ziyaret etmek isteyeceğiniz< ondagördüm.com sitesi, genel kültürünü geliştirmek isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Size içerisinde yer alkan tüm bilgiler, en çok merak edilen konu başlıklarının cevaplarını oluşturmaktadır. ondagördüm.com en sosyal blog yazılarını içinde barından ve okuyucu kendine hayran bırakan bir akıl küpü platformudur. Site sayesinde, giyim dünyasından dizilere, kitaplardan filmlere kadar uzanan farklı kategoriler de konularda yer alan güncel haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, moda üzerinde de oldukça güncel bilgilere yer veren ondagördüm.com sitesi, kozmetik ürünlerini ele alan yazılarda paylaşmaktadır. Yani kısacası. Merak ettiğiniz tüm konuları ve güncel olayları en sosyal blog sitesinden takip edebilirsiniz.

http://kesfetsene.com

Yaz aylarının yaklaştığı şu günler de tatil planları yapan bireylerin en çok ziyaret ettiği Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan Blog sitesi olan keşfetsene.com, adından da anlaşılacağı gibi ülke ve dünya üzerindeki gezilmesi gereken yerler hakkında bilgi vermektedir. Birçok kullanıcının merak ile takip ettiği bu site, seyahat üzerine olan her konuyu ele almaktadır. Nasıl seyahat etmeniz gerektiği, seyahatiniz de dikkat etmeniz gereken konular ve seyahat edilecek yerler gibi konular hakkında bilgiler vermektedir. Tasarımı ile kendine hayran bırakan Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan Blog sitesi, farklı kültürlerden oluşan toplumların yaşam tarzını okuyucuları ile buluşturmaktadır. Efsane seyahat yazıları ile milyonlarca takipçiye sahip olan keşfetsene.com, seyahat araçlarının nasıl kullanılması gerektiğini, yani kısacası bir turisttin yaşam tarzını yansıtan yazıları ile hedeflediği beğeni kitlesine ulaşmıştır. Bir geziye çıkmadan önce mutlaka ziyaret edilmesi gereken sitelerin başında gelmektedir. Ayrıca, gezi sırasında dikkat etmeniz gereken tüm konulara bu site sayesinde hakim olabilirsiniz

 http://gezenkelebek.com

Günlük yaşamın rutininden sıkılmış ve farklı bölgeleri ziyaret etmek isteyen bireylerin kesinlikle göz atmaları gereken Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan Blog sitesi olan gezenkelebek.com, merak ettiğiniz bölgeler hakkında sizlere bilgi vermektedir. Turistlik maceraların anlatıldığı bu sitede, dünyanın en harika bölgeleri anlatan bir dünya makale bulunmaktadır. Gezenkelebek.com sitesi sayesinde hayalini kurduğunuz ülkeler ve turistlik alanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Site genel olarak aşanmış olaylara yer vermektedir Yani saf bir bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçiler Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan gezenkelebek.com sitesini takip edebilirler. Ayrıca dünya üzerinde gerçekleşen ünlü festivaller hakkında da bilgilerin verildi bu sitede, tüm yaşam tarzlarını yansıtan görselleri de bulabilirsiniz.

http://www.gezipartisi.com

Ülkemizde ve dünyada gezilebilecek yerleri, yaşanmış tecrübeler ile öğrenmek isteyen kullanıcılara yönelik olan Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan Blog sitesi, hayallerinizin ötesine geçmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm yaşamını turistlik maceralarına adamış olan ziyaretçiler, gezipartisi.com sitesi sayesinde dünyanın değişik coğrafyalarında bulunan yerler hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Ayrıca, turistlik bölgelerin yaşam tarzı ve gideceğiniz yerlerde yapabileceğiniz sosyal etkinlikler gibi birçok konuyu ele alan yazılar, site ziyaretçileri tarafından merakla okunmaktadır. Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan Blog sitesi, genel kültürünüzü bir hayli arttıracak ve dünya genelinde bulunan ülkeler hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yunan adalarından, Paris’e kadar uzanan geniş bir turistlik bölge rehberi ile ziyaretçi akımına uğrayan gezipartisi.com sitesi, yapacağınız harcamaları da önceden hesaplanmaktadır. Sizde herhangi bir gezi planı içerisinde iseniz gezipartisi.com sitesini kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Ankara Haberleri

Bölgesinin en iyi yerel haber sitesi olan ankarahaberleri.net, yaşanan gelişmeleri takipçileri ile paylaşmaktadır. En doğru ve objektif haberleri okuyabileceğiniz bu site, yeni tasarımı ile hizmet vermektedir. Ankarada’da yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte ve bölge sakinlerine güncel haberleri kesintisiz bir şekilde iletmektedir. En iyi yerel haber sitesi olan ankarahaberleri.net internetteki televizyonunuz konumundadır. Spor, sağlık ve hava durumu gibi tüm toplumu ilgilendiren haberlerin okuyucu ile buluşmasını sağlayan ankarahaberleri.net, yerel haber siteleri içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile bilinmektedir. Özellikle siyasette yaşanan gelişmeleri 1. Ağızdan gündeme taşımakta ve tamamen özgün haber içeriklerini paylaşmaktadır. En iyi yerel sitesi olan ankarahaberleri.net sitesi sayesinde gündemden uzaklaşmadan tüm gelişmeleri kısa bir süre içinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca ekonomi haberlerine ve finansal değişimlere de ayrı bir bölüm açan site, ziyaretçilerini memnun etmeyi başarmıştır. Anarada’da yaşanan anlık gelişmeleri dakikasında paylaşmakta ve bölge halkının bilinçlenmesini sağlamaktadır. Günlük olayları yakından takip etmek isteyen ziyaretçilerin tercih ettiği ankarahaberleri.net sitesi, her gün güncellenmekte ve anlık haberler dakikasında paylaşılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çok Para Kazanmak İstiyorum, Ne Yapmak Lazım? başlıklı makalemizde para kazanma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen  
Yazar

Büyüdükçe vücudumun kalbe ağır geldiği ve kalbimin bana yetmediği için ciddi sağlık sorunları yaşadım. Kalp yetmezliği tanısı konuldu, uzun zamanlar bekledim aranan kalp bulunamadı ve bende eskisi kadar sağlıklı değildim. Gazi hastanesinde Yapay kalp destek cihazı ameliyatı (heartware) oldum, hayatımı uzun bir süre kurtaran bir cihazdı ve beni tekrar yaşama bağlamıştı, günler ayları ve yılları geçmeye başlayınca cihaz yeterli gelmedi. Taki 2 mayıs 2014 tarihine kadar, Sonunda uygun donör bulunmuştu ve o gün bugundur hayatın tadını çıkarıyorum. Hayatım bundan ibaret :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir